DÁRKOVÉ POUKAZY

Pokud chcete někomu věnovat ZAJÍMAVÝ DÁREK k narozeninám, výročí svatby, nebo k jiné příležitosti, zašleme vám DÁRKOVÝ POUKAZ podle vašeho návrhu textu na vámi vybraný program.

RYCHLÝ KONTAKT

E-mail:
kontakt@centrumpromne.cz

Bankovní spojení:
2000120183/2010

Telefonní kontaktní doba:
pracovní dny pondělí–pátek,
na tel.: +420 777 609 321

Fakturační adresa:
CENTRUM pro MNE
Ing. Taťána Holavová
náměstí Míru 333
538 07 Seč

IČ: 87689448

ODKAZY a PARTNEŘI

REZERVACE, PLATBY a TERMÍNY vícedenních programů

Podmínky rezervace

Vámi vybraný program pro jednotlivce nebo skupinu rezervujte podle informací u něj uvedených, tj. on-line rezervací, e-mailem, telefonicky nebo písemně poštou, podle druhu programu a vašich možností.
Rezervace vícedenních programů - po odeslání níže uvedené vyplněné REZERVACE programu obdržíte automaticky zaslaný informační e-mail o přijetí rezervace. Vaše rezervace a účast v programu bude potvrzena druhým e-mailem po přijetí zálohy či platby programu na náš účet. Nejdéle do 3 pracovních dnů od připsání příslušné částky na náš účet obdržíte Potvrzení rezervace a Pokyny k programu.

Platba

Při platbě zálohy, doplatku či celé platby na náš účet věnujte prosím pozornost vyplnění správného variabilního symbolu (VS), kterým je vaše telefonní číslo uvedené v REZERVACI. Pokud je to možné, do poznámky k platbě uveďte vždy své jméno a příjmení (či název organizace pro společné rezervace) a název vybraného programu např. „Jan Novák - Regenerační“.
Pokud dojde v době mezi vaší rezervací, přijetím zálohy/platby a potvrzením rezervace k zaplnění vašeho prvního vybraného termínu, budete následně kontaktování ohledně potvrzení vašeho náhradního termínu z Rezervace programu.
Doplatek ceny programu může být realizován platbou přijatou na náš účet nejpozději 3 pracovní dny před zahájením programu nebo doplacením v hotovosti při provedení zúčtování před vlastním zahájením programu.

Výběr termínu programu a provedení REZERVACE vícedenních a zážitkových programů

Termín programu si můžete zvolit dle dohody při objednání, nebo je určen přímo v nabídce programu, nebo můžete uvést v rezervaci níže váš návrh termínu(-ů), které budou zpětně potvrzeny dle dohody a volné kapacity.
Registrace účastníků první den programu je vždy v čase 9.00-9.30 hod., následuje program cca do 17.00 hod. Druhý den, či další dny program probíhá od 8.30 hod. do 17.00 hod., poslední den od 8.30 hod. do 16.00 hod.

Rezervace a objednávka programu Centra

Prosíme o vyplnění všech bodů rezervace označené hvězdičkou (* povinné údaje) pro možné odeslání a akceptaci rezervace.

Uveďte možný termín dle dohody při objednání nebo termín uvedený přímo u vybraného programu.
Druhý, pro vás vhodný termín pro případ, že by do doby přijetí vaší platby a Potvrzení rezervace byl první termín programu již obsazen. O této skutečnosti budete informováni.
Vepište, prosím, zvolený typ - název programu.
Vepište, prosím, cenu uvedenou u vašeho vybraného program.
Vyplňte výši vaší platby (zálohy) Programu dle pokynu u vašeho Programu.
Slevový kód nebo Kód programu, pokud je k dispozici nebo je uveden u Programu.
Účastník nebo zástupce objednávající organizace
Trvalé bydliště nebo sídlo organizace
Fakturační adresa (pokud není shodná s trvalým bydlištěm nebo sídlem organizace)
Údaje pro přípravu cíleného zaměření Programu podle jeho účastníků
(tyto údaje slouží pouze pro přípravu programů a jsou považovány za důvěrné)
u Týmového programu uvede objednatel včetně další specifikace v poznámkách této Rezervace, případně v následném e-mailu či telefonním kontaktu
Prohlašuji, že jsem zdravotně schopen/schopna zúčastnit se mnou vybraného programu v souladu s uvedenými popisem a podmínkami, seznámil/-a jsem se s uvedeným programem a Smluvními podmínkami (PDF, DOC) a s těmito podmínkami souhlasím.

Slevový kód – můžete uplatnit, pokud jej máte uveden na vašem propagačním materiálu Centra. Cena po slevě je platná pouze s aktuálně platným slevovým kódem vydaným Centrem a ověřeným při zpracování Rezervace.
  • Ubytování zahrnuto v ceně programu
  • Jednolůžkový pokoj s příplatkem 200,- Kč/os./noc
  • Bez ubytování (ubytování si zajistím sám/sama)

Před odesláním formuláře, prosíme, zkontrolujte, že máte vyplněné všechny povinné údaje (označené hvězdičkou*). Děkujeme.
Ochrana proti SPAMu - napište, prosíme, čtvrté a druhé písmeno ze slova K U R Z Y (v uvedeném pořadí a velikosti). Děkujeme.*: